logo

Hakkımızda

Hakkımızda

  • Kaymakcı Yapı Kurucusu Cemal KAYMAKCI 1974 yılında Kastamonu'nun Devrenkani ilçesinden İstanbul Fatih'e gelerek iş hayatına atılmıştır. 1974'den 1994 yılına kadar şahıs firması olarak İstanbul'un bir çok ilçesinde konut projelerine imza atmıştır. 1994'te şuan ki devam etmekte olan Kaymakcı Yapı Ltd.Şti.'ni kurmuştur.
  • Kaymakcı Yapı kuruluşundan itibaren seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların içinde kendilerini mutlu,huzurlu ve kendilerini güvende hissedecekleri mekanları inşa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.
  • Geleceğe yön veren yapılar oluşturma hedefi ile yola çıkan Kaymakcı Yapı İnşaat bilgi birikimi ve tecrübesiyle kentte estetik yaşama kolaylık getirmeyi başarmıştır.
  • Kaliteli ürünlerle ve hizmetleri zamanında sunarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamayı, personelleriyle takım ruhunu getirmeyi, istihtam ve katma değer oluşturarak, milli ekonomiye katkıda bulunmayı  misyon eden şirketimiz çalışmalarını aynı kararlılıkta önümüzdeki yıllara daha fazlasını taşıyacaktır.
  • Kaymakcı Yapı İnşaat 2017 yılı itibari ile şirketleşmede emin adımlarla gitmekte olup,  Kaymakcı Yapı adı altında inşaat, Çevre Otopark  işletmeciliği adı altında otopark işletmeciliği, Dbess Oto Yedek Parça adı altında fren balataları imalatı ve Beka Enerji adı altında telekominikasyon alt yapı enerji ile iş hayatında emin adımlarla ilerlemektedir.